Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,69 zł , zmiana od tamtej pory: -10,28%

Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-16 o godz. 10:57 ~x-man napisał(a):
> Uważam że jest na to szansa

Nie ma żadnych szans dlaczego Bo;
to jest firma która co rusz to kombinuje i nie tylko żeby nie płacić podatków (transfery za usługi,logo itp. do Francji )
oszukańcze umowy z klientami, nie dzielenie się zyskami (zawsze znajdują powód) i inne ....
Życzę żeby im dowalili znów ( raz już dowaliła komisja europejska za podobne jaja-i się nie oduczyli ZŁODZIEJE) teraz nasi
10 % od przychodu rocznego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL 0,74% 6,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.