Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: -9,25%

Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie

Jako rzeczesz to sprawczo odpiszę. Gram na orange częścią sporego kapitału 6 cyfrowego i będę grał do lipca. Potem raczej spółka urośnie pow. 7 zł. Dlaczego? bo wzrost ARPO (średni przychód na klienta) z ofert konwergentnych.skoczył do 110 zł (14% więcej r/r). Czyli 5% r/r. W sierpniu będzie ogłoszona polityka dywidendy i w przyszłym roku wyjdzie ok. 40 gr za kwit, a nie jak myślą 25 gr. EPITDA operacyjna wzrosła za kwartał więcej niż 5%. Wszystko to powinno wprowadzić kurs na 11 zł. Ale!
Rządzi obecnie PIS - partia "ludzka" dość przyzwoita dla ludzi poza wypadkami ustawiania swoich u koryta. Będą kary i orange musi pewne klauzele zrewidować jak i nie kusić losu na potencjalne kary. Bo będzie bolało. A ma skarg tak na balansie egzekucji. Zatem z 11 zł przez tę niepewność można oczekiwać w tym roku 8 zł i tam raczej je liźniemy. To tyle. Ja nie mam emocji, gram i zarabiam. Kupuję sprzedaję sporą częścią kapitału na XSTATION5 bo nie mam prowizji i mi się to opłaca. Miesięcznie ugrywam statystycznie 6% od początku roku.
---
A teraz podziękuj ładnie za merytoryczny wpis, żebym miał paliwo pisać dalej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -1,40% 6,08 2022-05-19 09:48:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.