Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,35 zł , zmiana od tamtej pory: 15,86%

Re: Jak Turów zamkna to kupicie po 6/7pln a wszystko na to wskazuje

Zgłoś do moderatora
JAKIE NIEMCE , JAKIE CZOŁGI , JAK WZYSTKIE CZOŁGI NIEMIECKIE LEOPARDY, OD 10 LAT SĄ W POLCE , gdzie ty miesszkasz Polak mały że ci to uciekło koło ucha te, 247 sztuk leopardów w Polsce .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,47% 9,67 2022-05-20 17:01:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.