Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,09%

Re: JAK TRZEBA BEDZIE ROZLICZYC OSZUSTOW BEDE PISAŁ II LISTY DZIENNIE

Zgłoś do moderatora
Ucz się synku jak sie zarabia ... a nie zaśmiecaj forum. Patrz jak ładnie kurs nieubłaganie idzie w kierunku 50zł. Przychody będą w tym roku rekordowe.Jak się poparzyłeś to ... kup sobie Oxycort i zacznij od zera. Nie obrażaj się na rzeczywistość ... każdy kiedyś dostanie łopatą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW -0,09% 43,44 2021-08-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.