Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,67%

Re: Jak to się stało? HAHA

Zgłoś do moderatora
Sam manipulujesz. Piszesz post odnosząc się do dołka, kiedy kurs jest teraz 12 a nie 9. Może twoimi wpisami ktoś się powinien zainteresować. Latasz po wszystkich spółkach Januarego i opowiadasz te banialuki. Jaki jest twój cel? Chcesz kogoś nakłonić by sprzedał akcje i poniósł stratę, jezeli kupil wyżej? Czemu nie popatrzysz na to w ten sposób, ze od 12 do 19 rosło 3 razy. Przecież można było taniej kupić i drogo sprzedać. Teraz od 10 do 12 to jest 20%. Mało? To jest giełda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST -0,95% 8,32 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.