Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -34,73%

Re: Jak to prawda to 5pln

Zgłoś do moderatora
I tu się droga Jolu mylisz! Tylko Heheszko czeka na swoje 5 gr choć wcześniej pisał o skupowaniu akcji jak będą po 9,25 gr, potem 8, potem 7 i 6, a teraz marzy mu się 5 grosików. Jest to możliwe aczkolwiek......., mało realne.

Co do mojej osoby, to mam "drobny" pakiecik akcyjek Apisu i chętnie się ich pozbędę ale................ na dużoooooooooooooooo wyższych poziomach. Jak zacznę sprzedawać swój uciułany pakiet, to gwarantuję, że to zauważycie.

Generalnie mam w głębokim poważaniu to jak jeden cwaniak odbiera akcje od drugiego cwaniaka ale wkurza mnie prymitywny nagon, gdyż to szkodzi wizerunkowi samej spółki, a docelowo kursowi akcji przez co może ona nie osiągnąć zadowalających poziomów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -1,81% 0,07 2022-05-23 15:23:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.