Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -33,53%

Re: Jak to prawda to 5pln

Zgłoś do moderatora
Czy WY ludziska macie równo pod sufitem????????????????

Czym Wy się emocjonujecie??? Jakimś słabym nagonem który produkuje mnóstwo postów pisząc totalne bzdury o niby współpracy z Allegro. Zauważcie, że ten niby HiloHilo nie stworzył ŻADNEGO postu, natomiast komentuje jak najęty wszystko co możliwe. Sprytne, bo nie zwraca bezpośrednio na siebie uwagi, a więc nie rozpowszechnia nieprawdziwych informacji tak wprost. Prawnicy więc nie mają prostej sprawy w pozwaniu takiego delikwenta za sianie kłamstw. Choć w sumie nie samych kłamstw ale przypuszczeń... Bardzo sprytne.

Pewnie nagle potrzebuje pozbyć się paru kilogramów akcji i wciska Wam totalną ściemę o niby współpracy z Allegro.

Pomyślcie, to przecież nie boli! Co firma, która buduje drewniane domki i teraz bawi się jakimś silnikiem do gier może zaoferować takiemu gigantowi jakim jest Allegro??? CO??????????

Widać, że ta ostatnia podbitka z 8 na 10 gr to tylko podpucha. Teraz przez weekend następuje zmasowany nagon troli na wzrosty, a od przyszłego tygodnia pewnie nastąpi pozbywanie się akcji przez Hilarego lub jego mocodawców. Szkoda..., bo miałem nadzieję, że odbijamy się w końcu od dna...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -5,41% 0,07 2022-05-20 15:18:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.