Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: -18,80%

Re: jak to możliwe że chełm ma kapitalizację 200 milionów?

Zgłoś do moderatora
Ja się zastanawiam jak to możliwe, że jakiś facet zawraca sobie głowę zakładaniem tego typu wątków na forum spółki, która mu się nie podoba. Dochodzę do wniosku, że nie potrafi spożytkować swojego czasu w bardziej produktywny sposób, a to już jest odrobinę smutne. Z kolei zabawne jest to, że jego szczyt zdolności do trollowania, to nieustanne powtarzanie błędnie napisanego słowa "chełm".

Chełm! Ha ha! Chełm, tutaj tylko chełm, ha... ha ha!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD -3,33% 81,20 2021-12-03 15:09:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.