Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -29,28%

Re: jak tam wydmuszka z balonowa wycena w stosunku do wartosci ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-05 o godz. 19:32 ~Wydmucha napisał(a):
> kiedy zjazd ?

To ty wisisz na haku na Invention i naganiasz na fb pod nazwą użytkownika "Analiza finansowa"? Typ taki sam bełkot wciska z tym swoim CWK aż żal czytać amatora. CWK w spółkach gamingowych... co za leszcz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,46% 10,75 2023-12-05 16:49:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.