Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,80 zł , zmiana od tamtej pory: 64,02%

Re: Jak tam Panie, "spółka grzecznie prosi"?

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze taka uchwale mozna i trzeba zaskarzyc co potrwa kolejne pol roku i wynik nie jest przesadzony bo po to ustawodawca podwyzszyl prog z 90% na 95% zeby sie wlasnie takie rzeczy nie zdarzaly, po drugie ja chetnie zostane w slolce niepublicznej p/e 3 a nie wiem czy tam po drugiej stronie zdaja sobie sprawe jak to jest uciazliwe miec np 30 innych akcjonariuszy ksh dziala dla kazdego tak samo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 62,00 2023-07-04 09:42:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.