Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,60 zł , zmiana od tamtej pory: 64,89%

Re: Jak tam Panie, "spółka grzecznie prosi"?

Zgłoś do moderatora
Było na stockwatchu:
zgodnie z art 91 uchwała o wycofaniu spółki z obrotu wymaga 90% głosów, jeśli poprzedzona jest wezwaniem do nabycia wszystkich akcji spółki. Wezwanie właśnie jest.

Ktoś nie chce skorzystać - jego sprawa. Nie ma tu nic o 95%, bo 95% to przymusowy wykup. A wycofać legalnie i zgodnie z prawem mogą z 90%. Bez wezwania można by było sobie zaskarżać, że nie mają 95%. A wezwanie po to wlasnie jest, żeby dać szanse wyjść ze spółki nam małym przed potencjalnym zejściem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 62,00 2023-07-04 09:42:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.