Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,60 zł , zmiana od tamtej pory: 64,89%

Re: Jak tam Panie, "spółka grzecznie prosi"?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-02-03 o godz. 11:18 ~jasio napisał(a):
> Nie wiem czego tu ciagle ludzie nie rozumieją ? Zejscie z NC jest przesadzone, nawet jak nikt nie sprzeda swoich akcji w wezwaniu.
> > Po prostu zostanie w prywatnej spółce, wiec to głupia rada trzymac w takiej sytuacji.

wiec tak:
1. Pan "Spółka grzecznie prosi" może i jest naprawdę świetnym fachowcem od IT, ale na pewno nie jest świetnym fachowcem od Rynku Kap.( widać to po jego wpisach i bucie)
2. Mylisz się, bo w dobrej spółce warto trzymać akcje nawet poza giełdą, co nie zmienia faktu iż wyciśnie wszystko.
3. Mógł podnieść cenę i wyszedł by z twarzą ( no ale ignoranci się nie mylą:)) ale pokazał by ze jednak się pomylił, a ten Pan i jego Ego nie mylą się
4. Rynek mu pokazał ze musi robić szpagaty żeby wycisnąć, co nie zmienia faktu ze cel osiągnie.
5. Po tylu latach pokazał ze jest mentalnym dzieckiem ( te wpisy o mbanku na linkedin to żenada)
Reasumując wygramy bitwę a on wojnę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 62,00 2023-07-04 09:42:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.