Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -22,92%

Re: Jak tam Maklerrr I Jacob

Zgłoś do moderatora
Mam dla Was radę ciamajdy :)
Wstańcie jak ja o 5 rano i przebiegnijcie sobie chociaż z 10km to Wam te puste łby się oczyszczą z jadu . Uprawianie "polactwa" to jedyne na co Was stać?
Dobitnie świadczy to o tym ,że nadajecie się wyłącznie na dawców kapitału bo papier Was parzy skoro na tym etapie sprzedaliście ze stratą . Ból du.y nie daje spać i na forum wylewacie swoje żale od kilku tygodni . Jedyne co mogę Wam powiedzieć to fakt ,że jakoś nie jest mi przykro:)
Pozdrawiam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRUEGS 3,93% 0,93 2022-05-25 16:02:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.