Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -72,22%

Re: jak tam Kris?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-12-11 o godz. 16:28 ~znawca napisał(a):
> ale wywody :
> Ciekawa sytuacja ponieważ dzisiaj zamknięcie na 33gr oraz na 43gr. daje dobre sygnały. 
> to tak jak bym powiedział że dobrze jest stracić 100 zł i zarobić 100 hahahahaha

patrz w przyszłość bo to co dzieje się dzisiaj daje wyniki w przyszłości. Zachowania z dzisiaj są częścią tego co będzie w przyszłości tak więc tylko po części masz rację ale tylko po części i tylko w czasie teraźniejszym. A co powiesz o czasie przyszłym? Bo teraźniejszość nawet niemowlęta są w stanie ocenić :D

Poza tym to wszystko to tylko teoria więc spoko luzzz :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.