Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,35 zł , zmiana od tamtej pory: -71,43%

Re: jak tam Kris?

Zgłoś do moderatora
na godzinnym MACD lewituje minimalnie ponad 0 ale ale :) krocząca 15 przebija kurs i odbija w górę zapowiadając wzmocnienie MACD, Dodatkowo krocząca 30 zbliża się do 15 i powinny się skrzyżować w ciągu 2 sesji. Wiadomo że skrzyżowania działają z opóźnieniem, dlatego wcześniej obie kroczące przebiją kurs dając sygnały kupna. W między czasie MACD może być poniżej 0.

Obecnie:

Na tygodniowym mamy mocne kupuj.
Na dziennym mamy średnie kupuj
Na godzinnym mamy neutralne

Od ok. wtorku będzie na wszystkich interwałach tj. godzinny, dzienny, tygodniowy mocne kupuj. Tak będą wyglądały wskaźniki. Ciekawa sytuacja ponieważ dzisiaj zamknięcie na 33gr oraz na 43gr. daje dobre sygnały.

33gr. zwiastuje kilkutygodniowy wzrost.
43gr. daje kilkudniowy wzrost.

Oczywiście to tylko moja teoria więc traktujcie to z przymrużeniem oka ;)) Scenariusz krisa też mi się podoba , ciekawe który będzie zrealizowany ;))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.