Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -73,68%

Re: jak tam Kris?

Zgłoś do moderatora
na dziennym 1+2+3 Jest bardzo prawdopodobne, potwierdzają to wskaźniki , które palą sie na zielono wskazując kupowanie ( na dziennym oraz godzinnym). Wygląda to na właściwe odbicie w górę na powyżej 80gr. ( tak w zaokrągleniu). Jak przebije ten poziom to zasięg może wzrosnąć do nawet powyżej 110gr.

Z logicznego punktu widzenia dobrym zaczynem do wzrostów od przyszłego tygodnia może być Dzisiaj zielona świeca na dziennym (choć zanosi się na szpulkę białą). Przez weekend wielu zauważy możliwość zarobku na tym papierze bo technicznie wykres wygląda rewelacyjnie. Wiem, że jest mały obrót ale to normalne w tym stadium.

Przekonany jestem w 85% że teraz właściwie mamy początek fali 3. Można spekulować nad róznymi opcjami ale spadek do 25gr. zakłucił by harmonię na wykresie dziennym oraz tygodniowym. Minimalny kurs na zamknięcu dzisiaj to ok. 33gr. Wtedy mamy perfekcyjną sytuację na tygodniowym oraz dziennym. Zamkniecie na ok. 43gr. też jest pozytywnym sygnałem.

 Tygodniowy ładnie pokazuje w jakim jesteśmy miejscu i dzisiaj jest piątek czyli dzisiaj wyrysuje się świeca tygodniowa koloru czerwonego. Wybicie ceny już dzisiaj nie zmieni jej wartości w taki sposób by zakłóciło to harmonię w jakims znacznym stopniu.
Mówię tu o wykresie świecowym. Dzisiejszy fixing na plusie pozwoli pociągnąć kurs od poniedziałku - wtorku, a pod koniec przyszłego tygodnia prawdopodobnie zacznie się rajd mikołaja. Było by fajnie.

Od dłuższego czasu ciągle ktoś zbiera na niskich poziomach ok. 33-37gr. i uzbierał tego już jakąś ilość. Arkusz sprzedaży systematycznie topnieje i co jakiś czas ktoś z drobnych wykupi akcje powyżej 40gr. Powoli kurs odjeżdża zbieraczowi, dlatego gość zrzuca papier w celu zmniejszenia poziomu i kontynuowania zbierania.

No cóż czas pokaże czy ten scenariusz będzie zrealizowany.

Macie jakieś scenariusze? Podzielcie się :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.