Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,40 zł , zmiana od tamtej pory: -1,64%

Re: Jak tak ?

Zgłoś do moderatora
Akurat ten wyżelowany pan potrafi zarabiać w odróżnieniu od 80% inwestujących na rynkach finansowych. Synektik kupił po 17 i jak na razie wydaje się, że nie była to zła cena. Marvipol rok temu kosztował 3 teraz 10 więc biedy nie ma. BAH co prawda spał na 0,70 ale on zdążył większość swojego pakietu sprzedać po 9zł. Zresztą własnej kadrze zarządzającej. A więc cwany gapa, a ten żel na włosach świetnie pasuje do image cwaniaka. Tak więc nie jęczeć tylko obserwować wyżelowanego i się uczyć.
  • Jak tak ? Autor: ~ubawiony
  • Re: Jak tak ? Autor: ~klocek
  • Re: Jak tak ? Autor: ~Joka
  • Re: Jak tak ? Autor: ~JAnuary

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 0,00% 29,90 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.