Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jak sprzedać akcje

Zgłoś do moderatora
Lesio zapomnij, że sprzedaż same akcje. Nikt ich nie kupi bowiem bioton jest tak zadłużony, że nabywca musiałby spłacać długi proporcjonalnie do posiadanych udziałów. Jesteś jednak fajnym chłopakiem jak mniemam więc dobrą radę Ci dam. Włóż w dupsko wszystkie posiadane papiery i sprzedaj razem z dupą wówczas na czarnym rynku powinieneś uzyskać oczekiwaną cenę 2 groszy.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON 1,33% 4,56 2017-10-17 16:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl