Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  128,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,88%

Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-08 o godz. 18:21 ~neo napisał(a):
> Gdyby insiderzy wierzyli w spółkę i widzieli dobre wyniki czekaliby ze sprzedażą. Przecież nie żyją wyłącznie z handlu akcjami

Nic dodać, nic ująć!
Na kupno samochodu czy domu bierze się kredyt za 1,5% gdy widzi się perspektywę wzrostu kursu +20% - PROSTE!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,60% 100,00 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.