Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  130,80 zł , zmiana od tamtej pory: -23,39%

Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-08 o godz. 18:21 ~neo napisał(a):
> Gdyby insiderzy wierzyli w spółkę i widzieli dobre wyniki czekaliby ze sprzedażą. Przecież nie żyją wyłącznie z handlu akcjami
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przepraszam ale to jest delikatnie....bzdura.
Ja tez dostawałem jako nagrodę/ profit akcje.
Za to kupowałem np. dom czy samochód.
Wtedy nie interesowały mnie zabawy w giełdę.
Nie każdy musi być inwestorem, pamiętaj.
To dla ludzi jest dodatkowy zysk !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,60% 100,20 2022-05-24 17:01:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.