Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  130,60 zł , zmiana od tamtej pory: -25,96%

Re: Jak się zapatrujecie na wyniki w Q3?

Zgłoś do moderatora
jeśli ktoś obejmuje pakiet menedżerski akcji za grosze a chciałby domek lub autko kupić to sprzeda akcje po każdym kursie żeby mieć trochę gotowizny .... wszak po co te akcje jeśli z kasy nie skorzystać ?
tak więc niezależnie od sytuacji spółki zawsze kilka akcji spuścić muszą by korzystać z życia a nie zerkać na cyferki i gryźć cebulę ..
Wyniki przy obecnych trendach na pewno będą wyższe niż rok temu chyba że jakaś kreatywność księgowości będzie potrzebna.
Ale na dzień dzisiejszy mieszkania idą jak świeże bułeczki ceny coraz wyższe więc o wynik raczej nie ma powodu się obawiać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,00% 96,70 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.