Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -56,70%

Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW

Zgłoś do moderatora
Co do emisji zdaje się na Twoją opinię - i pewnie masz rację.

Ale Single jest w tej grze bez sensu, uwierz mi w grach jestem pro ;-) Potencjałem gier opartych na motywie zdrajcy jest kłamanie, manipulowanie i wzbudzanie emocji. Komputer choćby to symulował to jego wykrycie jako zdrajcy nie będzie dawało żadnej satysfakcji człowiekowi. Jako że komputer w scenariuszu jest wszechwiedzący, to jak sobie wyobrażasz granie jako zdrajca przeciw AI? Przecież to kompletnie bez sensu :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 4,00% 1,30 2022-06-23 10:09:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.