Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,07 zł , zmiana od tamtej pory: -57,65%

Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-08 o godz. 10:02 ~Początkujący napisał(a):
> "Nemesis zapowiada się ciekawie (o ile będzie single-player)"
>
> A jak Ty sobie to wyobrażasz? :-) To gra dostosowana do mulitplayera i ciężko mi sobie wyobrazić tryb single w takiej produkcji. To raczej będzie coś jak Among Us w uniwersum obcego na silniku Unreal (tego ostatniego nie jestem jednak pewny).

AI zastępujące prawdziwych graczy, najlepiej wyposażone w ciekawą osobowość. Single player drastycznie zwiększy zasięg sprzedaży. Nie każdy chce grać z dzieciakami z internetu.

> Co do emisji akcji - nie znam się - wiąż jestem giełdowym nowicjuszem ;-) Ale to co piszesz faktycznie nie brzmi ok.

Dlatego ta kwestia powinna zostać jak najszybciej wyjaśniona przez spółkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 4,00% 1,30 2022-06-23 10:09:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.