Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,35 zł , zmiana od tamtej pory: -9,91%

Re: Jak pięknie rośnie zainteresowanie spółką!

Zgłoś do moderatora
Bo wiesz to jest tak
Kupiłem w lutym TESGAS po raporcie zanurkował wywaliłem chyba z 20 k straty a potem zaryzykowałem 2 razy jak się bujał MBF i zarobiłem jak dla mnie krocie = odrobiłem stratę z tesgazu  i dużo dużo do przodu
GPW Panie GPW kupujesz tanio sprzedajesz drogo i nie zadajesz pytań dlaczego rośnie a dlaczego spada

Chcesz zarobić kup MENNICĘ SKARBOWĄ - wyniki będą zenit ze względu że ludziska rzucili się na złoto i passa MNS dopiero się zaczyna i nie patrz na jednostkową wartość akcji bo to może być II LPP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TESGAS 0,42% 4,82 2020-09-25 16:44:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.