Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,22 zł , zmiana od tamtej pory: -27,97%

Re: jak oceniacie raporcik

Zgłoś do moderatora
I jak wydaje mi sir ze jest rewelacja :-) zysk netto 3,5 raza tylr co rok temu przychidy o polowr wieksze zysk na akcje 0,86 gr a bylo 0,25 gr :-)

Kapital wlasny o 25 proc wiecej zobowiaania mniej o 5 proc aktywa o 10 proc wiecej :-)

0,5 mld maja w gotowce :-)

Zgodnienl z zapowiedziami zarzadu maja dac w przyszlym roku dywidende w przedziale od 50 do 100 proc zysku Jak dadza min czhki 50 proc to bedzie 10,5 % dywidenda a Jak max to 21 proc prxy obecnym kursie akcji :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -1,54% 4,48 2020-04-07 17:04:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.