Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%

Re: Jak najuprzejmiej zwracam uwagę podaży..

Zgłoś do moderatora
jak widać z przebiegu notowań, 21 zł to granica ryzyka dla obu przeciwstawnych stron- jak na razie a jest godzina 14:00. Ciekawe co przyniesie przed i po dogrywce ale to jest i tak nic przy tym, co będzie się dziać w poniedziałek? Kto podpowie...? Czy przesunięcie do przodu raportu jest tylko zabiegiem zarządu dla ratowania kursu i na nic innego jak na razie ich nie stać, czy też za tym kryje się pierwiastek konsolidacji?
Pewnie wielu z nas o tym myśli..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -3,35% 23,10 2023-02-06 17:02:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.