Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,30%

Re: JAK MYŚLICIE DO ILU SPADNIE?

Zgłoś do moderatora
O, Kubuś nerwowy? Nie martw się Kuba, nie jesteś sam, ja też zawisnąłem na haku, na szczęście z pakietem startowym, niewielką kwotą, ale też mi będzie jej szkoda, jeżeli projekt nie wypali i kwota poleci w komiczną przestrzeń przystrojona tylko w sławetny już chełm.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD -3,70% 78,00 2021-11-29 15:55:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.