Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jak(k)uba(sowi) tak... nam akcjon. Sprzątanie po zimie

Zgłoś do moderatora
jedyna nadzeja ze w epl rownowaza sie udzialy jakubasa i tfi skarbiec.jesli ten drugi przejmie powoli paleczke to cos z tego bedzie.ten fundusz znany jest z dlugoterminowej zyskownej strategii-na spadkach dokupywali epl.swoja droga spolka skupowala swoje akcje po 9.5 zl/wezwanie/ a reraz poniej 7 zl sobie odpuszcza-czy to jest normalne.po za tym co z akwizycja-wolne srodki sie kisza a okazjiii w brod bo niby kryzys/pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 1,54% 13,20 2023-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.