Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,90 zł , zmiana od tamtej pory: -5,21%

Re: Jak górnictwo zniszczyło Polskę. Oto prawdziwy rachunek za czarne zł

Zgłoś do moderatora
Nie górnictwo tylko miękiszony ministerstwa dezaktywów państwowych. ...Którzy w ramach nadzoru właścicielskiego sprzedawali węgiel energetyczny w 2021 za 245 zł za tonę kiedy na świecie z frachtem i cargo był po 2000 zł a w 2023 za 290 zł za tonę PSCMI-1 kiedy na świecie był po 3500 zł za tonę z frachtem i cargo. Zorganizowaną grupą przestępcza działa w ministerstwie defraudacji aktywów panstwowych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,00% 42,56 2023-06-09 13:29:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.