Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,50 zł , zmiana od tamtej pory: -29,68%

Re: Jak czytam te wypociny Piotra, to na wymioty mnie zbiera !!!

Zgłoś do moderatora
Widzę że jakaś większa spółdzielnia się zleciała - dzień dobry chłopcy :-) Dziewczęta również :-)

Większe obroty to i szansa na kółko się zrobiła.
A do tego trzeba sporo postów "na Piotra", żeby przykryć te merytoryczne :-)
No skoro trzeba to nie ma rady - up :-) Tylko szybko bo jak przerwa obiadowa się skończy i zadzwoni dzwonek to w Pani w klasie może telefony pozabierać :-)

Ale każdy orze jak może więc życzę wam wszystkiego dobrego i samych zysków na podbitce :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -1,36% 10,90 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.