Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Jak będziecie głosować 15.10.23 - pamiętajcie kto Was okradł!

Zgłoś do moderatora
Pisowcy zrobili to, gdyż realizowali politykę partyjną ( nacjonalizacja banków + zniszczenie Leszka Czarneckiego ) - najpierw zniszczyli i przejęli IB ( tam nie były 3 przesłanki spełnione pomimo celowego niszczenia banków Leszka, na moment decyzji BFG 3 przesłanki nie były spełnione ), potem przejęli GNB - wszystko na zamówienie partyjne!
Checie żyć w kraju Bezprawia - to głosujcie na Pisowców! Ja na nich mojego głosu nigdy nie oddam -ale im przebaczę jeśli się zmienią ( w co za bardzo nie wierzę, tam jest za dużo zła, kłamstwa, nienawiści, nepotyzmu ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -0,94% 0,15 2022-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.