Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,89 zł , zmiana od tamtej pory: 106,35%

Re: jak bedzie info to widly i odciecie od akcji

Zgłoś do moderatora
Od 2010 łudzono nas nadzieją że coś z tego będzie. Szorowanie po dnie przez 9 lat i że niby teraz miałoby ruszyć? Życzę powodzenia. Ktoś dobrze napisał że to trup. Wypchnąłem wszystko co zbierałem do tej pory bo tylko straty. To już lokata w banku atrakcyjniejsza. Pole do popisu dla spekulantów i tylko w nich nadzieja na 5 PLN albo ponownie zjazd poniżej zeta co bardziej prawdopodobne. Ten walor wyjątkowo wyleczył mnie z optymizmu ale widzę na nim nową falę optymistów. No cóż jeszcze raz życzę powodzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SWISSMED 0,00% 3,90 2020-05-29 09:08:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.