Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,10 zł , zmiana od tamtej pory: -21,82%

Re: Jack i znawca mają zawsze rację...

Zgłoś do moderatora
tak prawda, to sprytny pomysł bo Enitec jest objęty prawem zastawu za pożyczkę 6 mln zł, ale sam kupił Porębę od eni za
14.300.000,00 złotych netto na rzecz Enitec Sp. z o.o. w Katowicach, spółki zależnej.
Cena sprzedaży płatna miesięcznie w 85 ratach kapitałowo-odsetkowych począwszy od dnia 07 sierpnia 2020 roku do dnia 07 sierpnia 2027 roku.

Czyli Poręba poprzez skorzystanie z prawa zastawu stanie się własnością WAM za chwilę i po sprawie bo jak by inaczej można było wyjąc ja z eni do WAM ? trzeba by ją kupić a po co samemu kupować od siebie nieprawdaż? Trzeba by zapłacić a tak wszystko zostaje w rodzinie W bezkosztowo ! to znaczy po zamknięciu wszystkich zastawów eni nie będzie miało córek, a więc i przychodów, tylko koszty ... co dalej wiadomo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -9,47% 0,86 2022-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.