Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,66 zł , zmiana od tamtej pory: 26,59%

Re: ja tu widze dno na 5 zl

Zgłoś do moderatora
Wiesz że jak każdy trąbi że będzie tak źle to wcale tak nie musi być. Krach przychodzi z nienacka a analitycy trąbią o tym już dłuższy czas tak samo jak trąbili że hossa potrwa do wakacji. I jak to się sprawdziło? Obserwuję spółkę od niedawna bo zastanawiam się nad kupnem a cena coraz bardziej atrakcyjna. Nie wiem do ilu może spaść jeszcze ale myślę że jesienią tego roku może być dołek lub wiosna 2023

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 0,27% 14,76 2022-11-28 16:14:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.