Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: 65,56%

Re: Ja to widzę tak: niewiele jest tu póki co liczb d

Zgłoś do moderatora

No nie wiem czy poważnych ludzi.
Friedman ma w USA opinię intelektualnego hochsztaplera. Polecam jego książkę sprzed lat:
The Coming War with Japan - Wikipedia 
Po Polsce jeździł i twierdził, że zaraz będziemy mocarstwem.
A Bartosiaka to sami sobie poczytajcie/posłuchajcie, zobaczcie ile tam realnej wiedzy (mało), a ile żargonu, zafrasowanego tonu i nawijania makaronu na uszy (dużżżżżo). Tylko nie ulegajcie krzykliwej grupie trolli-wyznawców.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOOBZ 1,36% 29,80 2022-05-18 16:10:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.