Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,25 zł , zmiana od tamtej pory: -22,31%

Re: Ja też tam byłem i to słyszałem. Rabbi z radia MARYJA ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-17 o godz. 13:25 iluminata napisał(a):
> Mocno pijany już był kosher wódką i mu się pomyliło.
> Jak wytrzeźwiał to skorygował swoją wypowiedź.
>
> Tak, więc akcje Sheter Zeitung SA będą warte 0,96 groszy, czyli około 0,82 szekla w walucie aktywu redakcyjnego "Gazety".

A cio tan na podkarpaciu słychować ?Wszystkie księdze już fotowoltaikę
za unijne neomarksistowskie dotacje pobudowali i msze za zniszczenie 5G poodprawiali?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,23% 8,74 2021-09-23 11:15:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.