Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,28 zł , zmiana od tamtej pory: -19,51%

Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze

Zgłoś do moderatora
No, ciekawe jak ocenisz swoje decyzje za kilka lat? Czy warto było sprzedać, czy lepiej spokojnie czekać? My też nie znamy przyszłości, zastanawiamy się czy firma wprowadzi coś nowego na rynek, czy tylko zwiększać będzie skalę... jedyne co można zauważyć, to perspektywy tego biznesu w najbliższych latach i zauważalny wzrost wyników w minionych. Bez fajerwerków, newsów, ale cały czas do przodu. Niepewność przed wynikami skutkuje takimi decyzjami jak Twoja. Zobaczymy, ktoś odkupi po 3,28 na pewno, nie martw się...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 0,00% 2,64 2022-05-27 16:48:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.