Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,01%

Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-06 o godz. 15:25 ~zywiec2018 napisał(a):
> Kupiłeś po 5
> > Jest po 3
> >
> > Inwestor długoterminowy to kółkowicz, któremu nie wyszło.

a jeżeli ktoś kupił międzu 2,2 a 2,6 i nadal ma, wziął już 2 fajne dywidendy ( szczególnie druga ), w międzyczasie co miesiac dokupując trochę to też mu nie wyszło?

Jeżeli uważasz, że inwestor długoterminowy to ten, który wisi na hakach, a nie bierzesz pod uwage tych, którzy w wyniku dywersyfikacji portfela siedzą tu celowo już po kilka lat częścią kapitału, to widać, że od niedawna jesteś na giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 3,49% 2,67 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.