Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,39 zł , zmiana od tamtej pory: -21,24%

Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze

Zgłoś do moderatora
Na początku kupowałem porządne spółki pod dywidendę, szło mi dobrze.
Później stwierdziłem czemu nie poobracać kasą na giełdzie - czyli szybki zysk na spółce, kupno nastepnej, szybki zysk i kółko do nastepnej. Skończyło to się u mnie stratami. Często wychodziłem przy małym zysku a spółka później rosła 10 razy.
Teraz kupuję spółki jakościowe, pod dywidendę i mam się dobrze. Jak spadnie nie martwię się jak wzrośnie też nie, chyba, że wzrośnie dużo..........

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 3,49% 2,67 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.