Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,40 zł , zmiana od tamtej pory: -21,47%

Re: Ja siedzę tu od 3 lat i mam się dobrze

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-05 o godz. 11:33 ~rgtr napisał(a):
> Bo nie jestem pseudo inwestorem, tylko kupuję pod dywidendę,a z dywidendy kupuję kolejne akcje.
> Ktoś tu twierdził, że siedzi od stycznia i go to irytuje, to nie inwestor to spekulant....

To byłem ja. I myślę sobie, że gdybym był spekulantem to już 15 razy obróciłbym kasą. I wiesz co ? Lepiej bym na tym wyszedł. Ale wierzę w spółkę dlatego trzymam i od czasu do czasu zwiększam pakiet.

Pozdrawiam inwestorze !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 3,49% 2,67 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.