Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,08 zł , zmiana od tamtej pory: 0,93%

Re: Ja się piszę na wymianę akcji JHM na akcje MRB.

Zgłoś do moderatora
po co to pisać, sąd zarejestrował, objecie nastąpi w dniu 17.06 w pon. -
większa grupa daje możliwości pozyskiwania większych kontraktów
po co zdejmować z gpw? by zmniejszyć opłaty ? hehehe - przecież bez problemu ponosi je z tytułu 2ch spółek
by nie musieć raportować - ok! to argument
ale - duże kontrakty są ogłaszane tylko w sferze publicznej, a tam obecnośc na gpw, tranpartentność jest atutem więc po co zdejmować, by budowac prywatnemu magazyn za 15-30mln zł ??? to nie ta skala

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,00% 1,09 2019-07-19 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.