Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,31 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

Re: IPODS posiada status „SEG MAR Partner” oraz ma tytuł SEG ISR Partner

Zgłoś do moderatora
Spółka Ipods skalkulowała swoją prowizję zakładając raczej pesymistyczny wariant debiutu Zortraxa na poziomie około 50 zł-tak wynika z kwoty spodziewanego zysku minimum jaką podano w komunikacie po skupie akcji za środki z obligów. Przypominam jednak ze Zortrax wyceniany jest obecnie na poziomie około 70 zł !!! i raczej tej ceny rynkowej lub wyższej należy sie spodziewać przy debiucie na GPW. Dodatkowo Ipods ma pakiet Zortraxa za własne środki wart na chwilę obecną pewnie w okolicach 600-700 tysi. Przypomnę - na początku czerwca 2016r kurs Ipods nagle wyskoczył w dwa dni o 100%- na 50 groni kiedy spodziewano się debiutu Zortraxa, a kiedy debiut został odwołany- cena wróciła do bazy. Jest to jważna lekcja dla inwestorów ,która pokazuje potencjał wzrostu, że jeśli dojdzie tym razem do odkładanego wcześniej debiutu to kurs Ipods ponownie wystrzeli na info o wejściu spółki portfelowej -Zortrax na GPW! Na koniec pewna ważna rada- "Historia jest nauczycielką życia"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.