Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,31 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

Re: IPODS posiada status „SEG MAR Partner” oraz ma tytuł SEG ISR Partner

Zgłoś do moderatora
osobiście kompletnie nie rozumiem twojej euforii wobec przyszłego kursu IOD
ta spółka nic w zasadzie nie robi
akcje Zortaxa ma, ale na kredyt, przecież za coś będą musieli te obligacje wykupić, chyba że znowu będzie wał i obligatariusze zostaną z niczym...
a jak Zortax na giełdzie nie zadebiutuje w tym roku, bo np. przyjdzie poważny kryzys?
nie zadebiutowali w zeszłym roku choć warunki do tego były całkiem niezłe
Ja tu wiedzę niestety więcej zagrożeń niż szans i rynek też to widzi, dlatego kurs jest 30 gr a do twoich 3 zł to sorry - utopia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.