Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,31 zł , zmiana od tamtej pory: -32,90%

Re: IPODS posiada status „SEG MAR Partner” oraz ma tytuł SEG ISR Partner

Zgłoś do moderatora
W swobodnym obrocie rynkowym jest tak naprawdę 1,4 miliona akcji co przy obecnym kursie daje wartość około 450 tys złotych.
jak zrobi się choć średnie zainteresowanie to po wejściu Zortraxa na GPW pojadą tu z ceną niesamowiecie. Nikt jednak nie wie kiedy dokładnie Zortrax zadebiutuje, bo oprócz zysku z akcji skupionych za środki z obligów -Ipods miał jeszcze ileś tysięcy Zortraxa kupionego za środki własne po cenie chyba 32,50(a z tej puli nie będzie musiał dzielić się zyskiem!).Obecna hipotetyczna wycena Zortraxa to powyżej 70 zł za akcje.
O wszystkim więc zadecyduje udany debiut tej spółki, jeśli będzie te 70 zł lub wyżej to na Ipods będzie faktycznie 200% przebicia lub więcej. Gdybyśmy wszystko wiedzieli jednak hmmm... , ale nie wiemy czy już teraz pakować czy jednak jest jeszcze kilka miesięcy czasu na kiszenie-Rynek nie zdecydował jeszcze czy ten czas nadszedł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS -2,80% 0,21 2020-06-05 14:41:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.