Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -16,32%

Re: InżynierMaliniak albo nie ma życia albo mu ktoś płaci za te wpisy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-08 o godz. 17:38 ~Frog napisał(a):
> Chodzi o to że palanty ze spoldzielni mogli sprzedać te marne 10k. przez 8 godz po cenie 0 4675 ale robią to celowo na zakończenie sesji we własnym interesie i za tą manipulację prokurator powinien wszcząć dochodzenie w tej sprawie bo ta manipulacja kursem trwa już 2 lata i robi to ta sama spółdzielnia

Frogasie, jesteś nudny. Czy ty nie rozumiesz celu w jakim figuruje KantConnect ? Prokurator też tutaj przytula niezłą kasę na rachunek teściowej. Nikt nie będzie piłował gałęzi na której się usiadło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -0,90% 0,38 2022-12-07 16:14:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.