Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -16,87%

Re: InżynierMaliniak albo nie ma życia albo mu ktoś płaci za te wpisy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-08 o godz. 17:12 ~Frog napisał(a):
> Tych spekulantów prokurator już dawno powinien pozamykać co przez 2 lata celowo zaniżają kurs na zakończenie sesji i wystawiają 5,5k po 0,41 i 4,5k pkc na dolne czy q. wa tego nikt nie widzi co tą spółdzielnia wyczynia

jeżeli ci to przeszkadza w tym momencie, to od nich kupuj. Ustawiaj kosz i korzystaj jeżeli cena jest zaniżona.
niektóre spółki są dla tych, którzy mają czas. A w międzyczasie można też być na innych spółkach, gdzie ruch jest dynamiczny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,55% 0,38 2022-12-07 14:10:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.