Forum Jak ulokować pieniądze? +Dodaj wątek

Re: inwestycje whisky wino

Witam,
Dam Ci i przy okazji wszystkim zainteresowanym za darmo profesjonalną radę na temat tych inwestycji, bo trochę się na nich znam.
Są to świetne formy lokowania kapitału, szczególnie whisky, ale żeby dobrze na tej inwestycji zarobić, trzeba spełnić kilka bardzo ważnych warunków. Najważniejszy to:
OBOWIĄZKOWO omijasz wszelkich pośredników i ich kosmiczne prowizje, bo zyski zamiast iść do twojej kieszeni idą dla nich. Olej Wealth Solution, które robi kasę na wciskaniu kitu, że sprzedają wiedzę i załatwiają przechowanie i to musi tyle kosztować. Guzik prawda. Wykorzystują to, że ludzie się nie znają i za bardzo nie wiedzą jak się samemu za tą inwestycję zabrać.
Wiecie dlaczego minimum inwestycyjne w whisky to 5 000 euro? Dlatego , że Kappen, właściciel giełdy World Whisky Index od takiej kwoty robi klientowi portfel. Procedura wygląda więc tak: wypełniasz formularz na stronie Wealth Solution , ślesz im 5000 euro, oni wysyłają tą kasę do Holandii, Kappen robi portfel i wrzuca go na swojej stronie, a Wealth kroi Cię na 10% za to, że kasa przeszła przez ich ręce. Dodatkowo pamiętaj, że Kappen też musi zarobić, tak więc na dzień dobry kupujesz whisky przepłacając znacznie. Cwaniaczki z Wealth Solution zabezpieczają się na wypadek gdybyś był zbyt sprytny i chciał ich ominąć, polską podstroną na World Whisky Index. Oczywiście należy olać polski język, wchodzisz na angielski i piszesz bezpośrednio do Kappena . Prawda jest taka, że Ci niby specjaliści z Wealth Solution, którzy za ciężką prowizję udają, że sprzedają wiedzę, nie mają zielonego pojęcia o inwestowaniu whisky - są tylko zwykłym pośrednikiem. W swojej broszurce reklamowej napisali np. że whisky Port Ellen z 1987 roku wzrastała 24% przez ostatnie 5 lat. Ciekawe, bo destylarnia Port Ellen została zamknięta w 1983. Whisky jest lepszą inwestycją od wina z kilku powodów, a najważniejszy jest taki, że whisky w butelce w przeciwieństwie do wina po wielu latach zachowuje wszystkie walory smakowe. Krótko mówiąc , po 2, 5 , 10, 100 latach w butelce jest to samo. Wino po kilku latach może się popsuć i można je wylać.
Moja rada jest taka: jeżeli chcesz zainwestować w wino bądź whisky, to inwestuj bezpośrednio. Załóż sobie konto na World Whisky Index i zdobywaj wiedzę SAM, tak, żebyś ominął pośredników. Cała wiedza jest w internecie. Na stronie www.whiskyauction.com możesz zobaczyć realne ceny zakupu butelek licytowanych co miesiąc. Przejrzyj oferty największych sklepów z whisky: whisky exchange, master of malt, the whisky barrel, royal mile whisky. Czasami pojawiają się w ich ofertach rodzynki , ale szybko znikają. Sprawdzaj oferty na niemieckim ebayu. Poczytaj na zagranicznych portalach porady w które whisky warto inwestować i dlaczego, a w które nie.
Butelki najlepiej przechowywać na World Whisky Index, bo są ubezpieczone i mają gwarancję orginalności. Jak ktoś kupuje whisky za 500 euro, to chce mieć pewność, że to oryginał. Butelki natomiast, jak już rozpoznasz rynek , to możesz kupować w sklepach w UK i zamawiać dostawy do Holandii . Wtedy ofotografują CI i wrzucą do portfela jak masz konto. No i oczywiście masz dostęp do swojego portfela 24/7 , a nie jak przez Wealth Solution - 2 razy w roku wydruk, a potem płacisz. Po prostu śmiech. Oczywiście, że jest to praca wymagająca zaangażowania, ale dająca duże zyski. Ja jestem żywym dowodem na to, że można zarabiać na whisky, bo wiem, co kupić i za ile, żeby zarobić. Sorry, ale nie dam tu na forum gotowej instrukcji jakie whisky kupować i dlaczego, bo ta wiedza to jest efekt mojej kilkuletniej ciężkiej, ale i przyjemnej pracy którą bardzo lubię i do której Was zachęcam!
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl