Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,05 zł , zmiana od tamtej pory: -1,39%

Re: Invest się produkuje bo zawisł

Zgłoś do moderatora
Sprzedaż akcji przez członków Zarządu to nic nienormalnego.
Patrz na prezesa Pfizer wywalił taki pakiet akcji,że słabo a wszyscy na świecie "zabijają się" aby zaszczepić się właśnie szczepionką Pfizer.

Nie trzeba chodzić w maseczkach na otwartym powietrzu jednak w przypadku braku możliwości zachowania dystansu maseczki obowiązują nadal to samo w sklepach etc .
Co nie zmienia faktu,że maseczki stanowią "nieznaczny"(ale jak na pierwsze kroki bardzo ważny) zysk dla Nano - jaki można sprawdzić w espi tu :
https://www.bankier.pl/wiadomosc/NANOGROUP-S-A-Wynagrodzenie-NanoGroup-S-A-z-tytulu-wartosci-sprzedazy-Inventi-Mask-w-I-kwartale-2021-r-8087067.html
Zatem nadal nie widzę zagrożenia dla swojej inwestycji długoterminowej związanej z między innymi z :
https://www.bankier.pl/wiadomosc/NANOGROUP-S-A-Tytul-Zawarcie-umowy-dotyczacej-wyprodukowania-pierwszej-partii-kandydata-na-lek-onkologiczny-8083156.html

A w międzyczasie(liczę na espi na przełomie maja/czerwca) pojawi nam się to :
https://www.bankier.pl/wiadomosc/NANOGROUP-S-A-Zawarcie-umowy-na-opracowanie-i-licencjonowanie-technologii-produkcji-innowacyjnego-plynu-do-dezynfekcji-powierzchni-8075664.html

Dziękuję za troskę o moją pracę, wspaniale że są na tym forum osoby które z taką troską dbają o dobro innych :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP -0,40% 4,98 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.