Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,72 zł , zmiana od tamtej pory: -5,91%

Re: Instalacyjny Gdańsk?

Zgłoś do moderatora
Jak dla mnie skupilli sie tylko na tym co potrafia robic i na czym mozna zbic polityczny kapitał czyli dawaniu 500-ek .Czy na raty czy skumulowanych inaczej nazwanych,Rozdawnictwo było gwozdziem programu. No panowie pomyslcie czy informaca o Gdansku czy Gdyni wiatraki na morzu to jest to na co czekają wyborcy? Dlatego wszystko poza dawaniem zostało potraktowanne po macoszemu.Szkoda że nie wspomnieli o CPK ,przekopie mierzeji czy milionie elektrycznych samochodów. No bez jaj od kąd ja to słysze ze Polakom należa sie zarobki takie jak maja Niemcy ,Każda wies ma potencjał doliny krzemowej.Rzeszów to taka nasza Bawaria a najlepsi piłkarze na swiecie marza o grze w klubie z podlasia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -2,51% 3,50 2021-09-23 17:04:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.