Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,30 zł , zmiana od tamtej pory: 1,37%

Re: Instalacja bariery elektronicznej ruszyła

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-04 o godz. 10:52 ~ktk napisał(a):
> Pojawiło się trochę szczegółów technicznych. Rzeczywiście kamer będzie ok 2500 szt. z tego kamery dzienne ok 2000 szt. (czyli ca co 100m). Mówi się o połowie września - czyli szybko.

https://www.parkiet.com/firmy/art36465381-elektrotim-zamierza-utrzymac-pulap-na-jaki-wzleci-dzieki-kontraktowi-na-granicy

dostaną 270 mln zł netto, a na materiały wydali 100 mln zł (kable, czujniki ruchu i kamery).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,27% 7,40 2023-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.